سفری طولانی از یک طرح به یک محصول کیفی

بهینه سازی

هنگامی که طرح از طرف مشتری ارجاع می شود، مهندسین ما ابتدا طرح را از نظر طراحی، قطعات، عملکرد و قیمت تمام شده مورد ارزیابی قرار می دهند. در صورت نیاز اقدام به بهینه سازی طرح کرده تا امکان تولید مقرون به صرفه ی آن میسر گردد.

تکثیر پذیر کردن محصول

قبل از ورود به فاز تولید موارد متعددی از محصول مورد ارزیابی و باز بینی قرار می گیرد
موجود و به روز بودن قطعات: قطعات محصول باید به روز بوده و در بلند مدت در دسترس باشند.
مونتاژ پذیر بودن بردها: چیدمان قطعات و درگاههای ورودی/خروجی باید به گونه ای باشد که امکان مونتاژ اتوماتیک و دستی قطعات فراهم باشد، محل اتصال بردها به بدنه  نباید تداخلی با قطعات الکترونیکی داشته باشد.
تعمیر پذیر بودن بردها: چیدمان قطعات باید به گونه ای باشد که امکان تعویض بعضی قطعات مهم در صورت نیاز فراهم باشد.
قابلیت تسترپذیری و قابلیت پروگرمینگ: تست پوینتها باید به گونه ای طراحی شوند که امکان استفاده در جیگ تسترها و پروگرمرها برای تست و برنامه ریزی خودکار فراهم باشد.

طراحی صنعتی و قالبسازی

در مواردی که مشتری نیازمند بدنه برای محصول است، ابتدا فرم بدنه با کمک متخصصین طراحی صنعتی ایجاد شده و از طرح منتخب پرینت سه بعدی گرفته می شود، پس از تایید طرح و انطباق آن با محصول وارد فرآیند طراحی و توسعه قالبهای صنعتی با کمک پیمانکار مجرب در این زمینه می شویم.

طراحی بسته بندی

یک بسته بندی زیبا، نقطه عطف ارائه محصول به مشتری است، متخصصان ما با بهترین طراحان در این زمینه همکاری دارند تا محصولات در زیباترین بسته بندی به دست مشتریان برسند.

پیمایش به بالا