آنچه لازم است برای حفظ کیفیت انجام می دهیم

برنامه ریزی تولید

افزایش سرعت تولید و کاهش ضایعات و ارتقاء کیفیت محصولات تولیدی، مهمترین خواسته ما است. به کمک برنامه ریزی تولید استفاده از منابع در بهترین وضعیت خود قرار می گیرد. این مهم به ما کمک میکند که علاوه بر قیمت مناسب، کیفیت در بالاترین سطح خود قرار گیرد.

کنترل کیفی

کنترل کیفیت یک فرآیند دائمی در تولید محصولات الکترونیکی است، این فرآیند از بدو ورود قطعات به چرخه ی تولید شروع شده (IQC)، در کلیه مراحل تولید ادامه پیدا کرده (IPQC) و تا پایان تولید محصول (OQC) حضور دارد. این نظارت دائمی است که محصولات تولیدی ما را در بالاترین کیفیت قرار داده است.

تضمین کیفیت

به منظور حفظ ثبات کیفی محصولات، کلیه محصولات، ابزارآلات تست و اندازه گیری، جیگ تسترها و … مورد بازبینی دوره ای قرار می گیرند. به عنوان نمونه برای ارزیابی محصولات تولیدی، تعدادی محصول به صورت تصادفی از خط تولید خارجی شده و توسط یک تیم مستقل، مجددا مورد ارزیابی های کیفی قرار می گیرند.

انبارداری تخصصی قطعات الکترونیکی

به دلیل وجود انواع حساسیتها در  قطعات الکترونیک، لازم است در هنگام انبار داری به جزئیات زیادی توجه شود. بعضی از این  حساسیتها عبارتند از  طول عمر قطعات و تاریخ  تولید قطعه، دمای محل نگهداری، میزان رطوبت مجاز و بسته بندی استاندارد که باعث می شود  انبارداری قطعات الکترونیکی به یک تخصص تبدیل شود.

تامین قطعات

ما برای حفظ کیفیت محصولات تولیدی خود، قطعات خود را از معتبرترین تامین کنندگان داخلی و خارجی  تامین می کنیم. معیار انتخاب این تامین کنندگان علاوه بر کیفیت، قیمت مناسب و سرعت در تامین قطعات است.

پیمایش به بالا