بیش‌تر از یک شرکت فناورانه هستیم.

چرا باید مارا انتخاب کنید؟

شرکت دانش بنیان دارابن فن فعالیت خود را در سال 98 با اتکا به تجربه 25 ساله مدیریت در حوزه طراحی و تولید سیستم های سخت افزاری و نرم افزاری آغاز نمود.

در بازه زمانی از تاسیس تاکنون، دارابن فن توانسته محصولات فناورانه ای چون سیستم جامع مدیریت هشدار را طراحی و به تولید صنعتی برساند.

تیم دارابن فن از متخصصان مجرب، متعهد و علاقه مند به تکنولوژیهای نو تشکیل شده است که توانایی تولید بردهای الکترونیکی، کیس های صنعتی و نرم افزارهای تحت وب، برنامه موبایلی و نرم افزارهای اختصاصی را دارد. این تیم توانایی توسعه محصول متناسب با نیاز مشتری، از مرحله تعریف کار تا تولید انبوه را دارا است.

نکته ای که تیم دارابن فن را متمایز می کند، حضور و همراهی در کنار مشتریان است. این همراهی از ایده پردازی شروع شده و تا پایان تولید و عرضه محصول را در بر می گیرد. هدف ما رسیدن به کیفیت مطلوب مشتری است.

1398

تاسیس دارابن

1398

دانش بنیان

1401

ثبت اختراع

1401

اتحادیه الکترونیک

1401

حفاظت الکترونیک

1401

عضویت اتاق بازرگانی

استراتژی تیم ما، حفظ تمامیت

برآنیم که نام کالای ایرانی را به عنوان نمادی از کیفیت معرفی کنیم. تیم ما این ظرفیت را دارد تا با بهره گیری از تکنولوژی های پیشرفته مدیریتی و فنی محصولات با کیفیت و استاندارد بالا تولیدو به بازار عرضه کند. آنچه برای ما اهمیت دارد، نظم در طراحی، تولید و عرضه محصولات است.

در همراهی با مشتری، ضمن اخذ نیازمندی های کارکردی الزامات ساخت محصول را با بررسی استانداردهای روز دنیا استخراج می کنیم

فرآیندهای تولید به گونه ای طراحی می شوند که تضمین کننده کیفیت پایدار محصول باشند.

ارائه محصول به مشتری، برای ما نقطه پایان نیست، نقطه شروع همراهی با مشتری است.

پیمایش به بالا